KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052022
nr 1405 2022
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Transit II". Signerad, daterad 2007. Olja på duk, 130x90, yttermått inklusive ram: 132x92 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:35:10
18/6 16:56:49
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Anne-Lie Larsson Ljung
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung